Stosowanie leku Izotek przy nadmiernej produkcji łoju

Jestem po 3 kuracjach Izotekiem. Ostatnią kurację miałem rok temu. Obecnie dostałem od lekarza Izotek (5mg/doba) w celu uniknięcia sebum, ponieważ nadal mam trądzik z powodu nadmiernej produkcji łoju. Za miesiąc wybieram się na laser frakcyjny i dopiero po zabiegu chciałbym zacząć stosować ten izotek. Po jakim czasie od przeprowadzonego zabiegu laserem frakcyjnym mogę zacząć stosować Izotek 5mg/doba? Czy Izotek będę mógł brać zaraz po zabiegu laserem?

Witam,

Stosowanie izoteku przez tak długi czas jest "strzelaniem do myszy z armaty". Najpier należałoby zbadać poziom testosteronu i DHEA, zbadać florę bakteryjną jelit, wygasić stany zapalne w organiźmie a jeśli diagnozy...zawiodą stosować Izotek. To silne leki, wpływające na cały organizm. Oczywiście nie twierdzę, że nie są skuteczne ale farmakoterapia inwazyjna powinna być zawsze na końcu "układanki.
Badania flory bakteryjnej jelit można wykonać w ośrodku Preveneo w Katowicach lub Life Style Med w Warszawie. W Szczecinie natomiast stacjonuje dr, który jest dietetykiem klinicznym i specjalistą od dietoterapii - dr (http://krk.tv/wyklad-rola-hormonow-a-spalanie-tkanki-tluszczowej/)

Z poważaniem