Stosowanie leku Letrox 50 a fotoodmładzanie

Witam. Mam pytanie mam niedoczynność tarczycy badania dobre ale biorę letrox 50 chciałabym zrobić laserowo fotoodmładzanie na twarz ,czy branie tych tabletek jest przeciwwskazaniem do tego. czy letrox są tabletkami światłouczulającymi, czy jeżeli go zrobię wyjdą jakieś skutki uboczne itp. dziękuję za odp.

Pomimo, że Letrox nie jest lekiem światłouczulającym , nie można wykluczyć niepożądanej reakcji po zabiegu fotoodmładzania. Zależy też oczywiście, jakim urządzeniem będzie wykonywany zabieg. Proszę skonsultować się z lekarzem, na pewno zaproponuje Pani też alternatywne metody odmładzania, może skuteczniejsze.