Stosowanie leku Metizol na tarczycę a skurcze w szyi

dzień dobry od miesiąca leczę tarczycę lekiem metizol od 2 tygodni łapią mnie straszne skurczę w szyi i w prawy bok ból jest nie do zniesienia rozprzestrzenia się na połowę ciała i trzyma koło 2 minut niestety pierwszą wizytę mam w lutym a lek mi przepisała doktor rodzinna biorę go 3 razy dziennie po 2 tabletki

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

Pani objawy nie są związane z lękiem. Proszę udać sie na wizytę do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.