Stosowanie leku Moklar 150 mg na lęki

mam pytanie lekarz psychiatra zapisał mi lek moklar 150 mg mam różnego rodzaju lęki boje się wrócić do pracy boje sie samochodem jeżdzić że kogoś rozjadę myśli natrętne i wahania nastrojów czasami myśli samobójcze czy to jest dobry lek i czy można sie leczyć nim długoterminowo zacząłem też chodzić na terapie.prędzej brałem lek pram 20mg (citalopranum) nie pomagał póżniej faxigen 75 mg x 3 i convival chrono lęki trochę ustały ale nie wszystkie boję się powrotu do pracy czy moklar jest skuteczny

Witam,
dobranie leczenia to zawsze sprawa indywidualna, jednak na podstawie tej wstępnej informacji, zdaję się, ze to dobry lek dla Pana. Proszę o cierpliwość, ważna jest także terapia. Pozdrawiam i życzę powodzenia.