Stosowanie leku Mozarin na nerwicę

Witam, lekarz przepisal mi mozarin 10mg, na nerwice, biore go 3 tydzien i nie widze poprawy a jedynie uciazliwe skutki uboczne, sennosc, zmeczenie, lek, mdlosci i ogolnie brak checi do czegokolwiek, prosze napisac ile jeszcze potrzeba czasu by pojawil sie efekt terapeutyczny leku i poprawa zdrowia, wazna informacja jest to ze pierwszy okres zazywania leku tj czas pierwszych dwoch tyg lek dzialal znakomicie a teraz jest duze pogorszenie....z gory dziekuje za odpowiedz ....pozdrawiam

Lek. Renata Ĺawniczek-KamiĹska

Dzień dobry
escitalopram zaczyna działać po około 10-14 dniach, u Pani po 10-14 dniach wystąpiły objawy, które wymagają weryfikacji stosowanego leczenia, proponuję ponowną wizytę u swojego lekarza prowadzącego.
Pozdrawiam

same leki nigdy nie wylecza, pomoga na chwile.potrzebna solidna terapia.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza