Stosowanie leku Mozarin na nerwicę lękową

Witam, jestem kobieta imam 30 lat.Od pol roku mam stwierdzona nerwice lekowa i zazywam mozarin,ktory nie dziala do konca dobre.odkad pamietam mam PMS zawsze nasilone i jestem osoba dosc nerwowa i uparta. Czy te wszystkie objawy moga sie laczyc i nasilac,czy powinnam brac dodatkowe leki na PMS od ginekologa?dodam jeszcze ze TSH mi skacze chodz jest w normie.

Witam Panią,

Może wskazana będzie zmiana leku przeciwdepresyjnego na lek z innej grupy farmakologicznej np. selektywnych inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI). Proszę zwrócić się w tej sprawie do lekarza psychiatry. Leki z grupy SSRI są także stosowane w terapii zespołu napięcia przedmiesiączkowego. Zatem powinny zadziałać zarówno wobec objawów lęku jak i objawów PMS. Hotmony tarczycy proszę kontrolować u lekarza endokrynologa.Jesli funkcja tarczycy będzie wyrównana (eutyreoza), leczenie endokrynologiczne nie powinno wpływać na Pani stan psychiczny.

Pozdrawiam!