Stosowanie leku na nadciśnienie a zażycie środków na potencję

Witam. Od 3 misięcy biorę lek na nadciśnienie Karbis, teraz jest 120-130/70-80 (wcześniej ok 160/90. Moje pytanie: czy raz na jakiś czas mogę zażyć jaki wspomagacz na potęcję Sildenafil, Maxigra, Cialis itp?

Lek. Artur Jeliński Urolog

Jezlei nie ma pan zanmion niewydolnisci serfca t samo nadcisnie nie jest problemem i mona telki zazywac