Stosowanie leku na nadciśnienie Coronal a przerost prostaty

biore lek na nadcisnienie coronal 5 oraz xartan 50 czy one mają wpływ na przerost prostaty lecze się na przerost prostaty ostatnie badania moczu są prawidłowe ale wynik z psa 7.46 po miesiacu w dniu 1.04.2015 5,73 badania na posiew negatywne biore lek co dzien od 2 lat rano finsta wieczóromnic 0.4 i efekty mierne czesto oddaje mocz co 1,5 godziny w nocy dwa razy jak dłuzej zatrzymam mocz jest ból przy po oddaniu strumien jest slaby badanie gruczolu jak mialem był 38 w czerwcu 2

Lek. Artur Jeliński Urolog

Czy lek szkodz znajdzie pan w ulotce doalczonej do leku cod pana problemo to sadze ze powinien pan pomyslec o leczeniu opoeracyjnym(mozena jescze wykonac badanie uroflometrie )