Stosowanie leku na niedoczynność tarczycy i utrata wagi

Witam martwie sie swoja waga. Od 4 lat biore euthyrox 50 (mam niedoczynnosc tarczycy) od tamtej pory sporo schudlam waze teraz 50 kg przy 170 cm , nie moge przytyc. Zrobilam badania tj. Morfoligia, glukoza, OB, usg brzucha,tsh (1,340 norma 0,27-4,20) wyniki dobre.Apetyt mam wielki a ani kg nie przytylam. Czy to wina leku?mam wrazenie jakby przyspieszal mi metabolizm,dodam ze nigdy nie mialam problemow z waga.Prosze o pomoc myslalam juz o odstawieniu leku a endokrynolog dopiero w czerwcu:(

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję wcześniej udać się do endokrynologa, i samemu nie zmieniać leczenia. Jeżeli endokrynolog nie jest dostępny, proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić ewentualną modyfikację leczenia.