Cena Nasen a jego skuteczność

Witam serdecznie. Od trzech tygodni biorę lek Nasen, przepisał mi go lekarz bo miałam problemy ze snem. Ile jeszcze mogę go brać? Czytałam opinie, że Nasen to silny lek, który może również mieć właściwości uzależniające. Czy to prawda? Nie chciałabym się uzależnić od jakiekolwiek leku i dlatego bardzo boję się teraz brać Nasen. Jak często mogę przyjmować ten preparat żeby się uzależnić? A może istnieje jakiś zamiennik Nasenu, który miałby lżejsze i łagodniejsze działanie i nie miał tak silnych właściwości uzależniających? Dodatkowym problemem jest też cena Nasenu ponieważ jest to preparat dosyć drogi. Czy cena Nasenu jest proporcjonalna do jego skueczności i faktycznie płaci się za to, że lek pomoże? Czy jednak lepiej znaleźć coś tańszego i jednak mniej uzależniającego? Będę wdzięczna za każdą pomoc i odpowiedź w mojej sprawie. Pozdrawiam, Justyna.

Lek nasen nie jest do stałego stosowania pobiera się doraźnie 1/2 tabletki, samemu można brać leki na bazie kozła lekarskiego lub inne bez recepty ułatwiające sen, inne mocniejsze leki są z zalecenia neurologa lub psychiatry po osobistej wizycie, pozdrawiam