Stosowanie leku Roswera na cholesterol

Witam serdecznie. Lekarz przepisał mi lek Roswera 20mg na cholesterol. Biorę też od dwóch lat na nadciśnienie tritace 10mg, czytając opinie leku Roswera jestem trochę przerażona skutkami ubocznymi, czy powinnam go brać. Pozdrawiam

Witam,
jeśli lekarz po zapoznaniu z historią Pani choroby pozwoli Pani ćwiczyć i ewentualnie zezwoli na odroczenie przyjmowania leku, to najlepszym wyjściem jest radykalna zmiana stylu życia.

Wysiłek fizyczny i zmiana diety czynią cuda. Trzeba tylko wiedzieć co dokładnie zrobić.
Zapraszam na wizytę on-line.

Na stronie mojej poradni trwa konkurs - do wygrania pakiet konsultacji (również on-line). Zapraszam do udziału.
https://www.facebook.com/poradnialubczyk/