Stosowanie leku Tetralysal na trądzik różowaty

Czy Tetralysal jest skuteczny przy leczeniu trądziku różowatego jeśli stosowałam wcześniej maść Elocom bo nie wiedziałam co mi jest.Kiedy objawy się nasiliły poszłam do dermatologa ale zapomniałam mu powiedzieć o maści.O kiedy nasiliły mi się objawy trądziku to bolą mnie oczy,czy to ma związek ze sobą.Proszę o szybką odpowiedż.
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.
W tym wypadku nie ma przeciwwskazań do stosowania wymienionego przez Panią preparatu. Ból oczu prawdopodobnie nie ma nic wspólnego z pogłębieniem zmian trądzikowych. Proszę skonsultować problem z okulistą.