Stosowanie leku Trittico CR a pominięcie dawki

Witam. Przyjmuję lek Trittico CR na sen w dawce 100mg. Czy pominięcie dawki jednego wieczora, może mieć jakieś przykre konsekwencje? Chciałbym jeszcze zapytać, czy mogę stosować lek Aviomarin razem z Trittico. Przed dłuższymi podróżami biorę jedną tabletkę Aviomarinu. Przeważnie jest to rano. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Nie sadze aby moglo sie coś stać, co domlaczenia, nie stwierdzono interakcji

Nie powinna Pani zaobserwować dużych zmian w przypadku pominięcia dawki. Proszę nie przyjmować kolejnego dnia podwójnej.
Leki stosowane w sposób opisany przez Panią nie będą na siebie wpływały.

Witam,
Pominięcie pojedynczej dawki nie powoduje istotnych negatywnych skutków,
ważne jednak jest to, by takie sytuacje nie powtarzały się, lek przestanie być wtedy skuteczny.
Dwa wymienione leki można ze sobą łączyć.
Pozdrawiam.