Stosowanie leku Xeloda na nieoperacyjny guz na jelicie

Jeśli guz na jelicie okaże się nieooperacyjny ( ma 2 cm, brak przeżutów) czy leczenie xelodą może faktycznie doprowadzić do zmniejszenia go? i jak długo może zatrzymać proces choroby?

Tak może zmniejszyć guza i spowodować np. jego resekcyjność (to, że uda się go usunąć operacyjnie). Zatrzymanie tego procesu nowotworowego pod wpływem tego leku może być krótkotrwałe (np. kilka miesięcy).