Stosowanie Lesinelle i bóle podbrzusza

2 miesiąc biorę tableti Lesinelle. już w pierwszym od czasu do czasu bolało mnie podbrzusze, teraz częściej i bardziej. nie jest to ból nie do wytrzymania, lecz delikatne odczuwanie go. Dodam, że tabletki biore regularnie, nie wystapiły u mnie zadne " niedociągnięcia" w braniu. (raz przez nieuwagę wzięłam dwie, zamiast jednej, mam dodatkowy blister, wiem, że mam brać 21 dni) czy to normalne?

Małgorzata Panek

Witam,
W przypadku objawów niepożądanych stosowania tabletek antykoncepcyjnych byłaby wskazana wizyta u ginekologa , celem kontroli i ewentualnej modyfikacji leczenia.
Pozdrawiam