Stosowanie Levetiracetam na ataki padaczki

Od dwóch lat biorę levetiracetam na padaczke niestety mam ataki na tym leku lekarz mi zwiększa dawki, terazr biorę 2000 doba. CO MAM ROBIĆ LEKARZ MÓWI ZE JEST ZA WCZEŚNIE BY DOKLADAC LEK LUB GO ZMIEMIAC!!!!!! CO ROBIĆ? ???

Ale decyzja należy do lekarza.
Proszę pamiętać ,ze przy obecności napadów pacjenta ma prawo zgłosić sie na ostry dyżur neurologiczny i tam uzyskać pomoc.

pozdrawiam ciepło