Stosowanie Logest a krwawienie

witam, biore logest 14 - tabletke(biore od wrzesnia) dzisiaj dostałam krwawienia, czy to jest psoowodowane braniem furgainum ? brałam przez weekend - łacznie 3 tabletki Ostatnia wczoraj rano. Czy to stres powoduje krwawienie, ostatnio u mnie sporo sie dzieje.

Aleksander Ropielewski

Na pewno nie jest to efekt stosowania furaginu. Stres może się przyczynić do krwawień śródcyklicznych, jednak więcej mógłbym powiedzieć po przeprowadzeniu badania ginekologicznego. Najpewniej przyczyną jest stosowanie logestu.

Małgorzata Panek

Krwawienia mogą być związane ze stresem, zaburzeniami hormonalnymi i wieloma innymi czynnikami. Radziłabym udać się do ginekologa.
Pozdrawiam