Stosowanie Lutagenu przy staraniach o dziecko

Witam. Już od roku staramy się o dziecko. Od kwietnia przyjmuje luttagen od 16 do 25 dnia na uregulowanie cykli. Stwierdzono u mnie zespół policystycznych jajników. Dziś 15 dzień cyklu a wczoraj dostałam krwawienie, jednak inne niż okres - nie mam żadnych objawów, a krwawienie jest jasnoczerwone, bez żadnych skrzepów krwi. Co to może być? Czy zacząć brać luttagen?

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie mozna cos więcej powiedzięć.