Stosowanie luteiny 50 na wywołanie okresu

Odstawiłam tabletki antykoncepcyjne w lutym i mój okres występuje co 3 miesiące. Wkoncu wybrałam się do gin bo chciałam zacząć brać znowu ale dostałam najpierw luteine 50 na wywołanie. Brałam ja jednak chyba źle bo 2 tabletki na noc a nie 2 na dobę. Biorę je już 4 dni i nie wiem czy mam je odstawić i dostane wtedy miesiączkę czy brać je dalej dopóki nie wystąpi krwawienie.. A jeśli tak to przez ile dni jeszcze? W internecie jest wiele sprzecznych opinii i już sama nie wiem co robić..

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli krwawienie nadal nie wystąpiło proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. po ponownym badaniu będzie można zdecydować o odpowiednim dalszym postępowaniu.