Stosowanie Luteiny a infekcja w ciąży

Witam, biore luteine dopochwowo , a takze mam infekcje, na ktora mam globulki. Czuje duza wigotnosc na majteczkach, wiem ze to moze byc luteina, ale martwie sie, ze to moga saczyc sie wody i tego nie rozpoznam:/. Wczoraj mialam usg i ilosc plynu owodniowego jest w normie , wiec nie powinnam sie tym przejmowac prawda ?23 tydz ciazy

Lek. Katarzyna Szymczak

W razie wystąpienia niepokojących objawów: krawienia, obfitego wycieku z dróg rodnych, skurczów, bólów brzucha proszę bezzwłocznie udać się na położniczą izbę przyjęć lub do sowjego ginekologa.
Pozdrawiam