Stosowanie luteiny a obfite krwawienie

Witam. Czy skutkiem ubocznym stosowania luteiny dopochwowo moze byc obfite krwawienie ze skrzepami?Luteine przyjmowalam przez 5 dni po 3 tabletki.Skonczylam 04.11 a 6.11 wystapilo pierwsze obfite krwawienie ze skrzepami , dwa dni pozniej nastepne.Czy mozliwe jest , ze luteina w ten sposob napedza hormony do prawidlowego dzialania.Dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.