Stosowanie luteiny, brak okresu a ciąża

Witam. Od kilku miesiecy biore Luteine podjezyk od 16dc-25dc zazwyczaj dostawałam okresu 23dc-25dc dziś jest 29dc okresu nie widać ,27dc robiłam test wyszedł negatywny,czuje że brzuch mam napiety i chwilami po boku bol raz z jednej raz z drugiej strony , i boli mnie jeden sutek. Czy to ciąża?? dodam ze staramy się o dziecko
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku ciąży zdecydowanie nie można wykluczyć pomimo negatywnego testu ciążowego. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży przede wszystkim proszę zatem wykonać drugi test ciążowy lub badanie poziomu hormonu beta-hCG z krwi. Jeśli wynik będzie negatywny, proszę cierpliwie poczekać na miesiączkę. Jeśli nie wystąpi, proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem.