Stosowanie luteiny, brak okresu a starania się o dziecko

mam pytanie. Brałam luteine przez 5 dni 3x1 na wywołanie okresu z powodu niskiego poziomu progesteronu, okres dostałam nastepnego dnia po odstawieniu pozniej maiałam brac 1x 1 od 16-25 d.c przy ewenualnym zapłodnieniu(staramy sie o dziecko) dzisiaj 32 dzien cyklu a ja nie dostałam okresu. czy jest mołziwosć ze jestem w ciazy czy przez luteine cykl mógł mi sie wydłuzyć?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Brak miesiączki może sugerować, iż jest Pani w ciąży. W celu weryfikacji czy doszło do zapłodnienia proszę wykonać test ciążowy po 14 dniach od ostatniego stosunku. W razie wątpliwości konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.