Stosowanie luteiny i ból piersi

Witam serdecznie biorę około miesiąca tabletki Luteina 50 i zauważyłam że o koło tygodnia bolą mnie piersi ,mam 46 lat czy to są skutki uboczne tych tabletek dziękuję serdecznie za odpowiedz

Witam! Uczucie bolesności i obrzmienia piersi jest bardzo częstym działaniem niepożądanym preparatów Luteiny w związku z czym najbardziej prawdopodobne jest, że Pani dolegliwości wynikają właśnie z przyjmowania powyższych.