Stosowanie Luteiny i jednodniowe opóźnienie

Witam. Mam 19 lat i od 10 miesięcy przyjmuję Luteinę 50. Miałam zacząć ją brać w 16 dniu od pierwszego dnia miesiączki. Zawsze tak brałam, ale teraz pomyliłam się o jeden dzień i wzięłam ją dzień później. Niestety wystąpiły plamienia i na drugi dzień nie wiedziałam czy brać dalej czy przerwać. Postanowiłam przyjąc tabletkę mimo lekkich plamień i bólu brzucha. Czy powinnam ją przyjmować normalnie czy odłożyć i zacząć liczyć znów 16 dni do kolejnej luteiny? Proszę o szybką odpowiedź, pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

a z jakiego powodu przyjmuje Pani luteinę i od jak dawna? proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.