Stosowanie luteiny i tabletek antykoncepcyjnych a brak okresu

Mam 30 lat mam niedoczynność tarczycy i PCO.Do 12.2013 brałam leki anty w grudniu i 11.01 miesiączka wystąpiła bez problemów ale w lutym już nie,robilam 3 testy ciążowe każdy po tyg wyniki negatywne. Żadnych dolegliwości nie mam może jedynie to że w nocy częściej chodzę do wc.luteine biorę już 4 dzień odczuwam bóle podobne do tych miesiaczkowych ale również mam takie coś jak miałam w ciąży ciągnięcia w pachwinach zgłaszają jak wstaje.Czy przed odstawieniem luteiny zrobić test ciążowy?

Jeśli po odstawieniu do 10-12 dni nie wystapi miesiączka, może Pani zrobić test ( najlepiej beta HCG z krwi).