Stosowanie luteiny po zajściu w ciążę

Witam, mam pytanie odnośnie luteiny którą obecnie stosuje. Lekarz przepisał mi ją, abym miała wyższy progesteron, żeby zajść w ciąże. Biorę ją od 15 dnia cyklu przez 10 dni, ale nie powiedział mi, czy jeśli uda się zajść w ciąże mam ją dalej brać czy nie? i do kiedy?Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.

Szanowna Pani!

Myślę, że Pani ginekolog powie co dalej , jak Pani zajdzie w ciążę.Niemniej jednak wydaje mi się ,że powinna Pani brać Luteinę ca najmniej przez 1 trymestr.

Z poważaniem

Katarzyna Lewicka