Stosowanie luteiny przed planowaniem ciąży

Witam Serdecznie. Byłam u Lekarza Ginekologa, ponieważ moje krwawienie miesiączkowe trwało 2 dni. i przed kazda miesiączka towarzyszyła poprzedzająca Krwawienie Brązowa wydzielina, ale okres mam regularnie co 28 Dni . Lekarz zapisał Mi branie Luteiny od 12 Dc -25Dc 2x2 Ponieważ staramy się z partnerem o dziecko. Czy to nie zaszkodzi w zajsciu w ciąże?

Za to trzeba pamiętać, że to jest hormon. Natomiast każda ingerencja, oparta na syntetycznym wspomaganiu z zewnątrz, zawsze niesie za sobą jakiś skutek. Można naturalnie udawać,że tak nie jest, odwracając głowę w drugą stronę.