Stosowanie luteiny przy braku miesiączki od kilku miesięcy

Witam, mam problem dotyczacy miesiaczki, mam problemy od kilku lat, kilka razy nie mialam miesiaczki po kilka miesięcy, za kazdym razem na wizycie u ginekologa dostawalam recepte na luteinę, wywołałam, było ok przez kilka miesiecy a potem znowu to samo przerwa. W tym przypadku nie mam miesiaczki od kwietnia bywaja wrazliwe piersi, dostalam raz tylko przez te pol roku- w lipcu 13. Dodam ze od pewnego czasu mam tak jak by alergie pokarmowa lub na bialko, jednakze sa to tylko moje domysły,

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest wykonanie badania hormonalnych. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.