Stosowanie luteiny w 35. tygodniu ciąży

witam, jestem w 35 tygodniu ciąży od 32 tygodnia ciąży przyjmuję luteinę in vag.2*100mg przy szyjce 3,5 cm ale napieraniu główki na szyjkę.Obecnie jestem przy schodzeniu z dawki 1*100mg przez tydzień i nie wiem co dalej, bo przy swoim roztargnieniu zapomniałam jak schodzić z dawki, nie mam kontaktu z lekarzem , bo wyjechała .Proszę o pomoc jak się schodzi z dawki luteiny .

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania cieżko jest coś więcej powiedzieć, proponuje udac sie na konsultacje do inne ginekologa.