Stosowanie Macmiror a wykonanie makijażu permanentnego

Witam , chciałabym zapytać czy stosowanie tabletek macmiror na upławy może być przeciwskazaniem do wykonania makijażu permanentnego?Podczas kuracji byłam na makijażu permanentnym brwi i jedna brew nie chciała mi się prawie wogóle zabarwić. Czy może być to winą zastosowania podwójnego znieczulenia? Czy leki które biorę mogły mieć jakikolwiek wpływ na to? Pozdrawiam

Mgr Anna Pujanek Dietetyka, Leszno

Witam, stosowany przez Panią lek nie powinien mieć wpływu na utrzymanie barwnika w skórze. Znieczulenie również nie wpływa na przyjęcie barwnika - inaczej nie byłoby stosowane w makijażu permanentnym. Przyczyn szukałabym w sprzęcie lub barwnikach stosowanych w wybranym przez Panią gabinecie. Polecam udać się do niego ponownie i poprosić o bezpłatną poprawkę - większość gabinetów wlicza tę usługę w cenę pierwszego zabiegu. Pozdrawiam