Stosowanie maści Altargo w ciąży?

Witam. Jestem w 22 tygodniu ciąży, czy mogę bez żadnych przeciwwskazań stosować maść Altargo ? Mam liszaja na twarzy - to moja częsta przypadłość, teraz kiedy zdarzyła się w trakcie ciąży nie wiem czy lepiej nie leczyć w ogóle czy leczyć właśnie tą maścią, która do tej pory była bardzo skuteczna. Proszę o pomoc.

Aleksander Ropielewski

Należy oceniać ryzyko w połączeniu z nasileniem zmian skórnych. Nie ma badań potwierdzających bezpieczeństwo stosowania maści, dlatego stosowac ją należy ostrożnie.