Stosowanie maści Detromecyna 2% a drożdżyca

Witam , Lekarz ponownie przepisał maść detromecyna 2% , stosuje ją już od 14 dni i boje się dalej jej stosować ponieważ już mam objawy drożdzycy , ( biały język , zaburzenia wzroku , pamięci ) Niby maść nie wchłania się do krwioobiegu ale widocznie na mnie to zle wplywa , co dalej z tą maścia ?

Witam,
w sprawie stosowania farmakologii ważne, aby utrzymywał Pan stały kontakt z lekarzem prowadzącym oraz dokładnie opisywał obserwowane u siebie objawy. Mogą mieć one bowiem znaczenie dla podejmowanych przez niego decyzji odnoszących się do stosowania konkretnego leczenia
Pozdrawiam
Agnieszka Nowogrodzka