Stosowanie maści na zmniejszenie rumienia przy ŁZS

Witam. Po wizycie u dermatologa stwierdził ŁZS twarzy. Twarz czerwieni się przy zmianie temp, lekko się łuszczy, występuję rumień. Leki przepisane: flucofast, telfexo, robiona maść w aptece, alantan. Obecnie stosuje to ponieważ objawy się nasiliły. stosuje Auriderm XO jednak wydaje mi się że jest mało skuteczny. Staram się mieć diete- warzywa, mniej cukru, zero ostrych. Jednak widzę że to za mało chyba. Może ktoś zna jakąś maść na zmniejszenie rumienia-szybkie czerwienienie- temp, stres....

Aleksander Ropielewski

Wszystko zależy od stosowanej maści robionej. Możliwe, że konieczna będzie modyfikacja leczenia. Ciężko mi zaproponować konkretne leczenie bo nie mam pełnej informacji odnośnie przebiegu choroby i dotychczasowego leczenia.