Stosowanie maści przeciwtrądzikowej a krem nawilżający

Czy jeśli na buzię nałożę maść przeciwtrądzikową-Eupido, Zineryt to po nim mogę nałożyć krem nawilżający? Maści bardzo wysuszają mi skórę, a nie wiem czy stosowanie kremu obniży ich działanie

Wskazane więc byłoby stosowanie ich naprzemiennie.
Leki które stosuje Pani obecnie mają tylko działanie miejscowe. Trądziku można pozbyć się skutecznie i radykalnie. Proszę zgłosić się do dobrego, doświadczonego lekarza. Zachęcam też do lektury;
http://www.problemskora.pl/tradzik

pozdrawiam IS

Tak. W trakcie leczenia trądziku często pojawia się konieczność dodatkowego stosowania kremu pielęgnacyjnego, który będzie łagodził podrażnienia. Łagodnie działający preparat o lekkiej konsystencji, który nie powoduje powstawania zaskórników przyczyni się do utrzymania skóry w dobrej formie przez cały czas terapii.

Serdecznie pozdrawiam,