Stosowanie maści przy wrastających paznokciach

Dzień dobry mam problem z wrastającym paznokciem chciałam się zapytać co mam zrobić. Byłam u chirurga ale to nic nie pomogło jest gorzej zrobiła się ropa i przy próbie wycięcia bardzo boli zastosowałam wiele metod np moczenie z płatkami mydła ale do pewnego czasu pomagało używałam wiele maści ale to na nic. Proszę o jakąś poradę .

Proszę znaleźć w ogłoszeniach (np. w netcie) chirurga w okolicy , który zajmuje się leczeniem wrastających paznokci!!! Ja , na odległość nic nie jestem w stanie poradzić! NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! Ja przeprowadzam zabiegi w tzw. osłonie antybiotyku , tzn. w trakcie brania 3 dni przed i 3 dni po zabiegu wycinam klinowo część paznokcia i to na ogół wystarcza! zż