Stosowanie Mastodynon i Cyklodynon jednocześnie

czy mogę jednocześnie brać mastodynon(mam mastopatię)i cyklodynon(mam nieregularne cykle)Mam 37 lat..2porody.Hormony powodują depresję czyli ta opcja odpada.

Aleksander Ropielewski

Jeżeli tak uznał lekarz prowadzący to może Pani przyjmować te dwa leki.

Dzień Dobry Pani,

Piszę do Pani, żeby zainspirować Panią do podjęcia terapii, która nie daje skutków ubocznych i leczy przyczynę chorowania.

Na Pani pytanie odpowie profesjonalnie lekarz prowadzący Panią, który zna Pani historię choroby.

Serdeczności,
Irena Mielnik-Madej