Stosowanie Medivag a cykl miesiączkowy

Witam. Po wynikach cytologii, gdzie wykazano LSIL/CIN I, dostałam zalecenie, żeby przyjmować Medivag 2razy w tygodniu. Czy może to zaburzyc cykl miesiaczkowy? Ponieważ dziś mija 32dzień od ostatniego okresu, a brak oznak, że nadchodzi kolejny.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.