Stosowanie Metformexu a brak miesiączki

Witam okres mi sie spozna7dni regularnie dochodzi we mnie moj partner walczymy o ciaze2lata. Teraz biore kwas foliowy clio i Metformex. Prawie caly czas niesmakuje mi kawa i mam zwiekszony apetyt. Robilam test w2dnu spoznionym okres ale popoludniu i byl negatyw. Czy jestem w ciazy a moze ti przez metformax?

Piotr Pilarski

Proszę wykonać jeszcze raz test ciążowy. Przyczyną opóźnienia okresu może być również stres. Jeśli po 14 dniach nadal nie będzie okresu sugeruję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.