Stosowanie Metocardu 50 mg a planowanie dziecka

Witam serdecznie, Pisze do Państwa z prosbą o pomoc na odpowiedź. Planujemy z mężem dziecko tylko mam pewne obawy, ponieważ zażywam Metocard 50 mg 2x 1/4 tabletki dziennie i obawiam się czy to nie zaszkodzi dziecku. Mam tachykardie 4 lata temu miałam nerwice, depresje lekarz internista przepisal mi Metocard na skoki ciśnienia. Byłam u kardiologa ale on powiedział ze to taka moja natura i musze z tym żyć. Boje sie odstawic żeby znowu skokow ciśnienia nie było a inne leki nie działają. Pozdrawiam

Witam, być może jest możliwe ustabilizowanie skoków ciśnienia, przy pomocy
specjalnych nagrań transoidalno - terapeutycznych. Trzeba by to jednak bardzo dokładnie
omówić i przetestować. Jeżeli chcesz umówmy się na kosultację przez Skypa.
Pozdrawiam miło Krzysztof Dudziński

Dzień dobry. Leczenie farmakologiczne oddziałuje na objawy, nie na przyczyny nerwicy. Stąd najczęściej po odstawieniu leków objawy wracają, często nasilone. Leczeniem właściwym w takim przypadku jest psychoterapia. Proszę podjąć kroki w tym kierunku. Skuteczna interwencja terapeutyczna pozwala na powrót do równowagi i odstawienie leków. Warto, zwłaszcza w kontekście bycia rodzicem. Pozdrawiam.

http://progress.warszawa.pl/