Stosowanie metody kalendarzykowej a wystąpienie brązowego plamienia

Witam,razem z moim chłopakiem postanowiliśmy wprowadzić kolejny etap w naszym życiu,kochaliśmy się dwa dni przed okresem(02.01) i wytrysk nastąpił w środku,okres odbył się prawidłowo(04.01),następnie kochaliśmy się dwa dni po tzw. dniach płodnych ale bez wytrysku w środku, zaś (26.01) kochaliśmy się i znów doszedł w środku.cykl miesiączki twa zawsze równe 28dni jednak(28.01)zaczęłam dziwnie plamić,plamienie jest ciemno brązowe(nie tak jak zawsze podczas okresu).Czy jakimś cudem mogę być w ciąży?

Lek. Tomasz Budlewski

Ciąża jest możliwa. Proponuje wykonać badanie beta hcg z krwi a następnie udać się do ginekologa.