Stosowanie Metronidazolu na nużeńca

Zdiagnozowano u mnie nużeńca. Brałam metronidazol 250 przez 6 tygodni 3x dziennie. Byłam nie do życia ale mnie nie swędziało i krosty trochę zmalały. Teraz zmieniono mi antybiotyk na tetralysal 2x dziennie. NIestety zauważyłam, że powieki znów mnie zwędzą i krostki na twarzy zaczynają powracać. Używam też rozex emulsja i maść robiioną z metronidazolem do powiek. Stosuję się do higieny jaką mi zalecono. Jestetm zrozpaczona bo on jest chyba nieśmertelny. Jakie iinne leczenie może mi pomóc?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuje ponownie udać się do lekarza prowadzącego leczenie.