Stosowanie Mozarin a sposoby odstawienia leku

Dzień dobry, od ok 2 lat biorę mozarin 10 mg, chciałabym się dowiedzieć jak się odstawia taki lek tzn. tak z dnia na dzień czy przez zmniejszanie dawki i przez jaki okres czasu?

O odstawieniu leku, powinna Pani porozmawiać z lekarzem.
Lek powinno się stosować przynajmniej pół roku po ustąpieniu objawów.
Następnie można zmniejszyć dawkę do 5mg, aż w końcu całkowicie przestać przyjmować.