Stosowanie Naproxenu przed ekstrakcją zęba

Witam, mam pytanie czy naproksen rozrzedza krew? czy można zażywać go przed ekstrakcją zęba? dziękuję!

Witam,
Naproxen wydłuża czas krwawienia. Przed zabiegiem należy poinformować lekarza o przyjmowaniu tego leku. Stomatolog może też skierować Pana do lekarza prowadzącego ( który ten lek wypisał) i poprosić o wyrażenie zgody na zabieg.
Pozdrawiam,
Łukasz Wojszwiłło

Teoretycznie można, jednak przed zabiegiem powinien Pan poinformować lekarza o wszystkich zażywanych lekach, uczuleniach oraz chorobach ogólnych tak, aby zabieg był dla Pana bezpieczny.