Stosowanie Naproxenu w przypadku silnej migreny

Witam,,,choruje na nerwice i ataki paniki i migreny i luszczyce,,,dzisiaj bylam u swojego lekarza, i mam pytanie, czy moge brac wszystko razem czyli propranolol 10mg 4razy dziennie, sertraline25mg dziennie, controloc control,i w razie potrzeby hydroxyzyne?? do smarowania mam betamethasone... dziekuje i prosze o odpowiedzi bo boje sie.. i jeszcze zapytanie w razie silnej migreny moge brac naproxen w tabletkach? pozdrawiam Asia

Witam serdecznie, moim zdaniem zdecydowanie za dużo tych leków.
Wiele z tych chorób może być wywołane stresem, którego ma Pani niezwykle dużo.
Zrozumie Pani dlaczego po przeczytaniu poniższych linków

http://www.psychotherapie-live.de/nerwica/
http://psychotherapie-live.de/data/documents/STRES-zabija-akt..pdf

Pomyślałbym o pójściu w stronę psychoterapii, a może nawet hipnoterapii.

Pozdrawiam i życzę zdrowych świąt

Podstawowym celem leczenia jest przerwanie ataku bólu głowy. Leków przeciwbólowych, z jakiejkolwiek grupy, nie można jednak przyjmować zbyt często tj nie więcej niż 8 tabletek w miesiącu ponieważ wywołuje się polekowe bóle głowy. W przypadku częstych, silnych lub opornych na leczenie ataków konieczne jest leczenie profilaktyczne. W leczeniu profilaktycznym stosuje się odpowiednio dobrane o działaniu przeciwbólowym leki przeciwpadaczkowe, przeciwdepresyjne kardiologiczne lub blokery kanału wapniowego. Dobrym rozwiązaniem są iniekcje toksyny botulinowej.
Lepszym rozwiązaniem byłaby zmiana sertraliny na wenlafaksynę lub duloksetynę, które oprócz działania przeciwdepresyjnego mają działanie przeciwbólowe i mogą być stosowane w leczeniu przewlekłych bólów głowy.
Proszę pozmawiać o włączeniu do leczenia pregabaliny , która poza działaniem przeciwlękowym i stabilizującym nastrój ma również działanie przeciwbólowe.