Stosowanie Naraya Plus a badanie BHCG oznaczające zapłodnienie

Witam serdecznie. Jestem po 4 dniach placebo (tabletki Naraya Plus), krwawienia dostałam dopiero 4 dnia w południe, wcześniej z nerwów poszłam zrobić badanie Beta hcg. Dziś dostałam wynik 2,2. Czy to może oznaczać że doszło do zapłodnienia? Żadnej tabletki nie opuściłam, max spoźnienie 40 min. Wykonałam tez test strumieniowy - 1 dnia aktywnej tabletki, niestety nie z porannego moczu - negatywny. Czy wynik jest wiarygodny?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik oznacza, że nie jest Pani w ciąży. Nie ma powodów do niepokoju.