Stosowanie nasiadówek w szarym mydle bądź korze dębowej

Witam serdecznie Od jakiś dwóch miesięcy boli mnie po prawej stronie kości ogonowej( potrafię to sobie wymacać) ale nie czuję żebym tam miał jakąś bułę czy coś. Poszedłem do specjalisty i zrobił mi RTG na którym nic nie wyszło. Zalecił smarowanie kości ogonowej - fastum , stosowanie nasiadówek w szarym mydle bądź kory dębowej oraz przepisał tabletki przeciwzapalne. Niestety żadna z tych metod nie przyniosła efektu. Kolejną wizytę mam dopiero 14.04. Co mogę zrobić jeszcze do tego czasu.

Piotr Pilarski

Po Rosję stosować się do zaleceń lekarza. Nie może Pan nic więcej zrobić.

Pozdrawiam.