Stosowanie NDRI i nadmierne pocenie

Podejrzewam u siebie ADHD (niemożność skupienia uwagi, nadpobudliwość w zakresie małej i dużej motoryki, trudności w wyrażeniu myśli/słowa, pobieżność myślenia, problemy z planowaniem), ale od niedawna również nadczynność tarczycy "mam mocno uwypuklone jabłko adama" (drżenie rąk, nadmierne pocenie, bezsenność, szybka męczliwość/słabość mięśni). Na własna rękę zacząłem stosować NDRI, niweluje praktycznie wszystkie z tych objawów, zostało tylko nadmierne pocenie, może to nie jedno schorzenie ?

Witam,

najlepiej będzie, gdy uda się Pan do lekarza. Proszę zacząć od internisty, w celu zdiagnozowania kłopotów z tarczycą. Dalej może się Pan udać do lekarza psychiatry, który po dokładnym wywiadzie ustali diagnozę. Przyjmowanie leków, bez uzgodnienia z lekarzem niestety nie jest dobrym sposobem dochodzenia do zdrowia.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

W tej sytuacji zachęcałbym do podjęcia konsultacji lekarskiej. Po diagnostyce podejmiecie wspólnie decyzje o kontynuacji lub zmianie leczenia, a w razie potrzeby lekarz skieruje do odpowiedniego specjalisty.