Stosowanie neuroleptyków a schizofrenia paranoidalna

Od 5 lat leczę się psychiatrycznie. Początkowo zdiagnozowano zaburzenia psychotyczne(szpital). Po 2 latach remisja(odstawienie neuroleptyków). Po roku psychoza powróciła(pobyt w szpitalu). Zdiagnozowano schizofrenię paranoidalną. Obecnie biorę neuroleptyki. Przez cały okres leczenia dostrzegłem zależność: zażywając neuroleptyki co jakiś czas(co 4 dni) pojawiają mnie się obrazy ludzkich twarzy. Trwa to często do końca dnia. Gdy nie brałem neurolep. objawy ustępowały. Proszę o pomoc.

Witam,
Bardzo proszę się skontaktować z lekarzem psychiatrą prowadzącym i opowiedzieć mu o swoich wątpliwościach.
Pozdrawiam