Stosowanie No-Spy na ból po fundoplikacji żołądka

Jestem po fundoplikacji zoladka 5 tygodni i czasami jedzenie staje mi w przelyku i nie chce przejsc. Ostatnio sprobowalem nospe ktora rozkruszylem na lyzeczce i polknalem popijajac wode. Po 20 min bol przeszedl. Czy nospe moze brac po takiej operacji w takich sytuacjach i czy nie podraznia zoladka w postaci rozdrobnionej?

Witam. Nie ma przeciwwskazań do stosowania nospy. Lek nie podrażnia błony śluzowej żołądka.